Xspor Endeksi Hisseleri Takas Dağılımı

Liglerin bittiği şu yaz aylarında spor hisselerinde hareketlilik biraz daha durgunlaşabiliyor. Transfer dönemiyle birlikte takımların transfer haberlerini kap’a bildirmesinin ardından eğer transfer durumu takım için olumlu ise hisseye yeni yatırımcılar gelebiliyor ve hissede hareketlilik başlayabiliyor.

Ligin son şampiyonu galatasaray’da biz bu içeriği hazırladığımız günlerde başkanlık seçimi yaptı ve yeni başkanını seçti. Seans açılışında gsray hisselerine bu durum nasıl yansır elbette şu an tahmin belirtemiyoruz fakat yatırımcıları için kazançlı olur diye ümit ediyoruz.

Dördüncü yıldızı takmak için büyük uğraş veren fener hisseleri‘de son günlerde hareketlilik yaşananan hisselerden.

Bjkas hisseleride yatırımcısının güvenini kazanma gayreti içerisinde.

Ülkemizde 4 büyük takım denilince akla gelen diğer bir takım olan trabzonspor hisseler tspor hisseleri inişli çıkışlı günlerine devam ediyor.

Liglerin açılmasıyla daha çok hareketlilik yaşanacağını düşündüğümüz spor hisselerin 20.06.2021 tarihi itibariyle takas dağılımını sizler için hazırladık. Hangi aracı kurumda ne kadar lot olduğunu sık sık sitemizden takip edebilirsiniz.

Gsaray (galatasaray) hisse takas dağılımı

Bjkas (beşiktaş) hisse takas dağılımı

Fener (fenerbahçe) hisse takas dağılımı

Tspor (trabzonspor) hisse takas dağılımı

Hakkında admin

Bu yazıya da bakabilirsiniz.

sanko hisse

Sanko Hisse Yorum ve Detayları 18-05

Borsada Sanko pazarlama ithalat ihracat şirketine ait sanko koduyla işlem gören hissenin aracı kurum dağılımını yani en çok …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.