Qnb Finansbank Eft Saatleri

Finansbank Eft Saatlerini eftsaatleri.org olarak sizin için araştırdık. Finansbank hesabından yapılan eftler ne zaman hesaba geçer? Finansbank Eft hesabınıza geçmezse ne yapmalısınız? Finansbank Eft saatleri nedir? Gibi konularda sizler için bu yazımızı hazırladık.

Finansbank eft saatleri kaça kadar?

Finansban eft saatleri sabah 9:00’dan akşam 17:00’a kadardır. Finansbank hesabınızdan yapacağınız eft işlemlerinizi bu saatler içerisinde yaptığınızda muhatab banka mesai saatleri içerisinde onaylayacak ve 5-10 dakika gibi bir sürede karşı tarafın banka hesabına geçecektir.  Bu saatler dışında eft yaptığınızda ileri tarihli eft işlemi yapmış olursunuz.

Finansbank Eftleri ne zaman geçer?

Bütün bankalarda olduğu gibi Finansbank’ta da yapılan eft işlemleri eft saatleri içerisinde olduğu müddetçe 5-10 dakika içinde işleme alınır ve para hesabınıza geçer

Finansbank Eft Sorgulama

Finansbank hesabınıza eft yapıldıktan sonra bunu kontrol etmek için internet bankacılığı kullanıyorsanız. Finansbank internet şubesine girerek kontrol edebilirsiniz ya da şubenizden ya da atm üzerinden hesabınıza para gelip gelmediğini görebilirsiniz.

Finansbank Eft hesabıma geçmedi ne yapmalıyım?

Öncelikle eft yapan kişinin ad soyad ve hesap bilgilerinizi kontrol etmesini söyleyin. Ad soyad yanlış yazılınca para hesabınıza geçmeyebiliyor. Bilgileri kontrol ettikten sonra sorun gözükmüyorsa şubeniz ile iletişime geçmelisiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol Edin

konut kredisi devri

Konut Kredisi Nasıl Devredilir?

Konut kredisi kullanarak konut sahibi olan kişilerin merak ettikleri sorulardan biri de kredi devri ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir