Özel Günlerde Kredi Kartı Kullanımı

Bankaların yapmış oldukları cazip kampanyalar sayesinde pek çoğumuz faydalanmakta ve hatta kimileri ise bu tip kampanyaları bir fırsata çevirmeyi de başarabilmekteyiz. Bunun için güncel kampanyaların takibinin yanı sıra; özel günleri de dikkate almanız gerekmektedir.

Örnek vermek gerekirse yaklaşan sevgililer gününe özel yapılan pek çok kredi kartı kampanyası ve tüketici kredisi kampanyasısunulmaktadır.

Hemen her banka bu tip özel günleri dikkate almakta ve farklı ihtiyaçlara göre özel alışveriş imkanlarının yanı sıra ilgili kartlarına uyguladıkları hediye alışveriş puanı da sunabilmektedir.

Özellikle sevgililer gününde alışveriş sıklığı olarak, giyim, kozmetik ve restoran alışverişlerinizi yapmadan önce muhakkak banka kredi kartlarına ait güncel kampanya duyurularını göz atmanızda fayda olacaktır.

Genel ortalamalar dikkate alındığında en az %10 oranında indirimler ve puan hediyeleri dikkat çekmektedir. Ve hemen her yıl da tekrarlanmakta olan bu tip indirimleri tüketicilerin göz önünde bulundurmalarında fayda olacaktır.

Cüzdanında birden fazla kredi kartı taşımakta olan tüketicilerin ise kati surette bu tip faydaları göz önünde bulundurmaları da tavsiye edilmektedir.

Hangi kartın daha cazip koşullar sunabildiği gibi küçük bir internet araştırması ile maksimum fayda elde edilebilir hale gelmektedir.

Benzer şekilde farklı özel günler ve bayramlar gibi ülkemizde sıklıkla gündeme gelen zaman dilimlerinde pek çok banka, tüketiciyi kendi kredi kartının kullanımına yönlendirme çabasına girmeye çalışmakta ve artan rekabet dolayısıyla da tüketicilerin fayda elde edebileceği dikkate alınmalıdır.

Hakkında admin

blank

Bu yazıya da bakabilirsiniz.

kredi red

Kredi Başvurusu Onaylanmazsa Ne Yapmalı?

Bankaların neredeyse tamamı kapılarından içeri girdiğinizde sizlere kredi vermek isteyecektir. Ancak kredi başvuru formu doldururken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir