Kutpo Hissesi Ne Zaman Yükselir?

Araştırma içerisine girip eğer böyle bir sorunun cevabını arıyorsanız büyük ihtimalle siz de kutpo hissesine yatırım yapmış ve paranızını değerlendirmek için bekliyor olmalısınız. Ülkemizin güzide şirketlerinden biri olan kütahya porselenin kutpo kod adıyla borsada işlem gören hissesi bir çok yatırımcı tarafından dikkatle takip edilmekte.

Kutpo ne zaman yükselir?

Hissenin son 1 yıllık grafiğine baktığımızda dalgalı bir seyir izlemiş olduğunu görüyoruz.

Kutpo ne zaman yükseleceğini tabi ki kesin olarak kimse bilemez, hisse en yüksek fiyatı 12 ocak tarihinde 68,60 lira olarak görmüş ve ardından 50 li rakamlara gerileyip mayıs ayına kadar ufak toparlanmalar ile tekrar yönünü yukarı çevirmiş ve 21 mayıs günü daha önceki en yüksek gördüğü rakama yakın 67,85 lira fiyatını görmüş. Ardından tekrar bir düşüş yaşamış ve 31 lira civarında fiyatları görmüş.

Son günlerde yaptığı yükselişler 43 lira civarında işlem görmeye devam eden kutpo hissesi tekrar yükselerek yeni rekor kırar mı ya da tekrar düşüş başlar mı tabi ki bilemeyiz. Ama kutpo grafiğine baktığımızda “borsada sabırlı olan kazanır”sözü kendini ıspatlıyor gibi.

Şunu da tekrar belirtelim, herhangi bir hissenin ne zaman yükselip düşeceğini kimse bilemez, bildiğini söyleyen kişilerden de uzak durmanız sizin için daha iyi olabilir.

Hisse yıldız pazarda işlem görmekte ve dolaşımda 9.7 milyon lot var.

Kutpo Aracı kurum lot takas dağılımı

İçeriği hazırladığımız an itibariyle kutpo’nun hangi kurumda ne kadar lot var resimden görebilirsiniz. En çok paya sahip ilk 10 kurum.

Hakkında admin

Bu yazıya da bakabilirsiniz.

kar aciklayan sirketler

Kar Açıklayan Bist 30 Hisseleri

Bist 30 hisseleri arasında 18 şirket yaptıkları karları açıkladı ve bizde bunları sizlere kolay olması …


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.