Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Bankalardaki kredilere başvuru yapan şahıslar, kredi onayını geçmedikleri takdirde başvuruları ne yazık ki onaylanmamaktadır.

Kredi Notu günümüzde KKB yani Kredi Kayıt Bürosu tarafından kişiye özel olarak geçmiş yaşamı süresi boyunca ve bugüne kadar yapmış olduğu kredi ödemeleri, kredi kartı ödemeleri ve zamanında ödenip ödenmediği gibi etmenlerden yola çıkarak ortalamanın baz alındığı bir not ortalamasıdır diyebiliriz.

Söz konusu bu kredi notu bankalar tarafından ele alındığı için bankalardan kredi kartı talepleri veya kredi başvuruları gibi taleplerinizde bankanın size bakış açısını bulacağı bir yansımadır ayrıca.

Bankaların çoğu kredi notuna ne yazıkki bakmaktadır. Bu yüzden kredi notu düşük olanların kredi çekmesi bir hayli zordur. Ancak kredi notu düşük olanların kredi çekemeceği anlamı da yoktur. Bazı bankalar bu kredi notuna baktığı halde , kredi çekmek isteyen şahıslardan teminat yani mal varlığı beyannamesine de bakarak kredi verebiliyor.

Bu bankalara baktığımızda TEB ceptetep bankacılığı ilk sırada geliyor. Uygun kredi faiz oranları ile diğer bankaları ceptecep ile kıyasladığımızda iyi bir faiz oranına sahip bu aralar. Ayrıca buna ek olarak Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar olarak Enpara ihtiyaç kredisi gelmektedir.

Faiz oranları biraz yüksek gelse de sizden kefil istemiyor ve her hangi bir evrak istememektedir. Tek yapmanız gereken bir en para hesabı açtırmanız olacaktır. Enpara hesabının nasıl açılacağını sitemiz üzerinden arama yaparak öğrenebilirsiniz. Enpara hesabı açtırmak ücretsizdir arkadaşlar.

Ayrıca enpara.com ile havale ve de eft ücreti ödenmezken bunun yanında hesap işletim ücreti dahi alınmamaktadır.

Hakkında admin

blank

Bu yazıya da bakabilirsiniz.

kredi red

Kredi Başvurusu Onaylanmazsa Ne Yapmalı?

Bankaların neredeyse tamamı kapılarından içeri girdiğinizde sizlere kredi vermek isteyecektir. Ancak kredi başvuru formu doldururken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir