Kredi Kartı Kredisi Alarak Yapılandırmak (Birleştiren Kredi)

Son zamanlar yaşanan zamlardan dolayı vatandaşlar geçimini sürdürebilmek için nakit kullanamadıkları durumlarda kredi kartlarından harcama yapmaya başladılar. Harcamalarının ardından kart borçlarını ödemekte kolay olmadığı için doğal olarak zorlanmaya başladılar.

Tam da bu sırada hükümet bu olaya el attı ve vatandaşlar kredi kartı borçlarını kolayca ödeyebilsin diye Ziraat bankası ve ardından Halk bank vatandaşlara çok uygun fiyatlarla kredi kartı borçlarını kapatmak ve yapılandırmak için kredi vermeye başladı. Bu şekilde hangi bankaya ait olduğu önemli olmadan uygun şekilde kredi kart borçlarını yapılandırıyor.

Ziraat Bankası Birleştiren Kredi Almak

Ziraat bankasının kredi kartı borçlarını yapılandırdığı ve kapattığı bu kredi gerçekten çok uygun rakamlarla vatandaşların hizmetine sunulmuş. Hangi bankanın kartını kullanıyorsanız kullanın hiç önemli değil, eğer krediniz onay alırsa hepsini kapatıyor.

Fakat bunun karşılığında kredi borcunuz bitene kadar kartlarınız iptal ediliyor. Eğer siz illa kendinizi kart kullanmak zorunda hissediyorsanız, borcu az olan kartınızı kapattırmazsınız ve böylelikle elinizde kullanıma hazır kart olmuş olur. Yada onaylanırsa ziraat bankasından da kart başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Birleştiren Kredi İçin İstediği Evraklar

Haberlerde birleştiren kredi müjdesinin verilmesinin ardından ulaştığımız banka çalışanları bile henüz net birşey bilmiyordu. Gün geçtikçe bankanın istediği evraklarda öğrenilmeye başlandı.

Önce hangi bankaya borcunuz varsa bunların yazılı ve imzalı belgelerini istiyorlardı ardından şartlar daha da yumuşatıldı ve Maaş Bordrosu, İmza Sirküsü ve son 6 aylık Sgk dökümü isteniyor.

Birkaç gün içerisinde eğer krediniz onay alırsa bankanız size ulaşacak borç ödemesi ve kartların iptali ile rahat bir nefes alabileceksiniz.

Halk Bankası Kredi Kartı Kredisi

İlk olarak Ziraat bankasında başlatılan bu kampanyaya bir destekte Halk bankasından geldi. Fakat halk bankası sadece kendilerine ait olan kredi kartlarının borcunu yapılandırıp kapatıyor. Eğer halk bankasından kredi kartına sahipseniz ve borçlarını ödemekte zorlanıyorsanız uygun seçeneklerle kapatabilirsiniz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol Edin

konut kredisi devri

Konut Kredisi Nasıl Devredilir?

Konut kredisi kullanarak konut sahibi olan kişilerin merak ettikleri sorulardan biri de kredi devri ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir