Kimsenin Bilmediği Para Kazanma Yöntemleri

Para kazanılan yolu bulan kişiler genelde kimsenin fark edemediği sektörlerde bir anda yükselmesi sayesinde para kazanırlar. Taki kendi işlerini bir başkası görünceye kadar bunun ekmeğini ve kaymağını fazlasıyla yerler. Ancak başkalarıda aynı işi yaptığı an da ekmeğini 2 ye hatta 5 e bölmek zorunda kalırlar. Bu yüzden fazla bilinmeyen işleri yapan veya yaptıranlar genelde daha fazla para kazanırlar ve yaptığı işin sırlarını kimseler ile paylaşmazlar.

Pek Kimsenin Bilmediği Kolay ve Çok Para Kazanma Yöntemleri

  • Şarkı veya beste yazarar para kazanmak ; ünlü sanatçıların fazla ünlü olmasındaki neden işte burada. Zira ünlülerin çoğu bir beste için milyarlarca tl ödemektedirler. Örnek : Sezen Aksu besteleri.
  • Ekonomi – Forex İşlemleri ile para kazanmak ; Borsa dan farklı olarak kaldıraç sistemi ile 1 e 10 kazanıldığı gibi 1 e 100 de kaybedebilirsiniz. Kesinlikle önerilmeyen bir para kazanma türüdür.
  • Arkadaşlık Sitelerinden Para Kazanmak ; Genelde bu tür siteler bayan ağırlıklı ziyaretçi çekenlerdir ve +18 canlı sohbetleri içeriyor. Ancak dış ülkelerde bu durum çok farklıdır zira kiralık aşık rolü de olabiliyor. Kiralama bedeli günlük 50 / 100 tl arasındadır. Toptantılara, partilere ve arkadaş ortamlarına sevgili rolü yaparak gidiyorsunuz ve sonra işiniz bitiyor ülkemizde yaygın değildir.
  • Kendi aracınıza reklam almak ; Otobüslerde ve ticari araçlarda görülen reklamları kendi araçlarınıza alarak gelir sahibi olabilirsiniz. Ancak ben olsam reklam veren olarak vermem neden diyeceksiniz zira araçda sizin olacağı için mazot parası çıkmıyor arkadaş !
  • Video Çekimlerinden Para Kazanmak ; bir yemek hazırlama videosu veya özel ders verme videosunu milyonlarca kitleye sahip olan youtube.com üzerinden yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Güzelce çektiğiniz videoyu paylaşın içerisine reklam ekleyin ve izleyenler sayesinde para kazanın.
  • Web uygulama ile para kazanmak ; Ülkemizde hızla gelişen apk ipad gibi android uygulamalar hazırlayarak yüklü para kazanabilirsiniz. Misal subway oyununu yapan firma tam batmak üzere iken bu oyunu çıkardı ve şuanda günlük onbinlerce dolar kazanıyor. Tabi bu işlerden biraz anlıyor olmalısınız.
  • Şirketlere danışmanlık yaparak para kazanmak ; Benim bir şirketim var veya şirketimi yenilemek istiyorum neler yapabilirim bu konuda danışmanlık hizmetine binlerce TL ödeyebilirim gibi.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol Edin

sigortasiz sikayet

Sigorta Yapmayan İş Yerini Şikayet

Türkiye her geçen gün büyüyor. Bildiğimiz gibi artık sigorta yapmayan iş verenleri şikayet etme konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir