İnternetten Kolayca Çok Para Kazanmak

Kolayca çok para kazanmak herkesin isteyeceği bir şey. Peki bu gerçek olmasını ister miydin? Zaten bu içeriği okuyorsan bunun için gelmişsin demektir. Biz netten para kazanmakla alakalı konuda biraz bilgi verelim kararı sen ver.

Makale Yükleyip Net Kazanç Sağlamak

Eğer kelime hazinenize güveniyorsanız, imla noktalama kurallarına hakim iseniz, çok okuyan çok araştıran böylece engin bir bilgi kapasitesine sahip iseniz, internet üzerinden makalelerinizi yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

Eğer özgün makalelerinizi yayınlayacak kendinize ait bir siteniz yoksa internette özgün makalelerinizi belirli şartlara göre ücret tespit ederek alan bazı siteler mevcut. Bu tür sitelere başvurarak özgün makalelerinizi teslim edebilir ve gerekli şartlar yerine getirildiğinde paranızı alabilirsiniz.

Ülkemizde çok sayıda makale sitesi var, siz yazdığınız makaleleri bu sitelere yüklüyorsunuz ve şartlar olumluysa kabul edilen makale için kelime başına ücret alıyorsunuz.

Makale Sitelerinden Yüzdelik Kazanmak

Bazı sitelerde ise farklı şekilde çalışma türü var, makaleyi sitede onaydan geçip yayına alındıktan sonra, her gün makalelerinizin kaç kez okunduğu ölçülerek kaydediliyor ve site elde ettiği tüm gelirin %70 ini üyeler arasında makalelerin okunma sayısına göre oranlayarak dağıtıyor.

Yani makaleniz ne kadar çok okunursa o kadar çok pay alıyorsunuz sitenin gelirinden. Hesabınızda biriken para, belirtilen miktarı geçince, her ayın ilk iş günü yada belirtilen bir tarihte paranız üye olurken vermiş olduğunuz banka hesabınıza yatırılıyor.

Ancak burada dikkate almanız gereken söyle bir ayrıntı var bazı sitelerde hesabınızda bulunan paradan bir miktar stopaj ile havale masraflarını keserek geri kalan parayı size aktarıyorlar.

Makaleleri Kendi Sitenizde Yayınlamak

Eğer, ben neden kazancımı paylaşayım, kesintilere uğratayım diye düşünürseniz kendinize ait makalelerinizi yayınlayabileceğiniz ve reklam gelirleri ile para kazanabileceğiniz bir site sahibi olabilirsiniz.

Ancak bunun için milyarlarca site arasında yer edinmek ve gelir elde etmek için uzunca bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Bıkmadan, usanmadan sitenizi güncel tutmak için makalelerinizi her gün düzenli girmeniz ve bunun karşılığında para kazanabilmek için sabırlı olmanız gereken bir süreç sizi bekliyor demektir.

Her web sitesinin içeriğe yani makaleye ihtiyacı vardır, işleri yoğun olan site sahipleri makale satın almayı tercih edebilir. Eğer boş vaktiniz çok ise, özellikle öğrenci ya da ev hanımı iseniz vaktinizi bu iş için harcayabilirsiniz.

Fakat asla unutmayın içerikler kopya olmamalı, zaten kopya olduğu hemen anlaşılacağı gibi size olan güveni ve vaktinizi gereksiz harcamış olursunuz.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol Edin

sigortasiz sikayet

Sigorta Yapmayan İş Yerini Şikayet

Türkiye her geçen gün büyüyor. Bildiğimiz gibi artık sigorta yapmayan iş verenleri şikayet etme konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir