HSBC Eft Saatleri

Farklı bankalar arasında para transferi yapanların sürekli karşılaştığı EFT işlemi, para transfer araçlarından en çok kullanılanıdır. HSBC Bankasında bulunan hesabınızdan farklı bankada bulunan bir hesaba para transfer etmeniz gerektiğinde bu transferi, belirli bir zaman aralığında ve belirli bir ücret karşılığında rahatlıkla yapabilirsiniz.

HSBC Bankası Şubelerinde EFT İşlemi Kaça Kadar Yapılır?

EFT işlemlerinin tamamı Merkez Bankası tarafından kontrol edildiğinden dolayı her bankanın EFT işlem saati farklı olmasına rağmen bütün EFT işlemleri belirli saatlerde gerçekleştirilmektedirler.

HSBC EFT saatleri kaça kadar yapılır? diyorsanız, HSBC Banka Şubelerinden ATM’lerinden veya internet bankacılığı üzerinden yaptığınız eft işlemlerinin aynı gün karşı bankanın hesabına geçmesi için sabah saat 08.30 ila akşam 17.00 arası yapmanız gerekmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri yapılan EFT işlemleri ise tatilden sonraki ilk iş günü sabah 08.30’dan itibaren gerçekleşir.

HSBC Bankası EFT’ leri Hesaba Ne Zaman Geçer ?

HSBC Bankası Şubelerinden, ATM’lerinden ve internet bankacılığı üzerinden yapmış olduğunuz HSBC EFT’leri hesaba ne zaman geçer peki biliyor musunuz? sabah 08.30 ila akşam 17.00’a kadar yapılan EFT işlemleri normal şartlarda aynı gün 5 dakika içerisinde hesaba geçer, 17.00’dann sonra yapılan EFT işlemleri bir sonraki iş günü karşı hesaba geçer. Haftanın son günü saat 17.00’dan sonra yapılan EFT işlemleri ise haftanın ilk iş günü karşı bankanın hesabına geçer.

HSBC Bankası EFT Sorgulama Nasıl Yapılır?

HSBC Bankasında bulunan hesabınız üzerinden gün içinde yapmış olduğunuz EFT işlemi karşı bankanın ilgili hesabına geçmemişse anında HSBC EFT sorgulama işlemini gerçekleştirmek için hem parayı gönderdiğiniz HSBC Bankası ile hem de parayı gönderdiğiniz hesabın bağlı olduğu banka ile irtibata geçip yapmış olduğunuz EFT işleminin akıbetini öğrenebilirsiniz

Hakkında admin

Ayrıca kontrol Edin

konut kredisi devri

Konut Kredisi Nasıl Devredilir?

Konut kredisi kullanarak konut sahibi olan kişilerin merak ettikleri sorulardan biri de kredi devri ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir