Garanti Bankası Para Transferi Eft Saatleri

Garanti bankası benim şahsen kullandığım ve tercih ettiğim bir bankadır ve sürekli olarak eft işlemleri yapmaktayım. Eft saatleri, eft işlemlerinin hangi saatlerde geçekleşeceği ya da eft işlemlerinizle ilgili bir sorun çıktığında ne yapacağınızı öğrenmeniz için bu yazıyı hazırladım.

Garanti Bankası Eft saatleri kaça kadar?

Garanti bankasında eft işlemlerinizi akşam 17:15’e kadar yapabilirsiniz hafta içi bu saatler haricinde eft işlemi yaptığınızda ertesi iş gününde para karşı tarafın hesabına geçer ya da siz ne zaman geçmesi için ayarladıysanız o zaman hesabına geçecektir. Cuma günü 17:15’ten sonra yapılan işlemler en erken pazartesi sabah işleme alınmaktadır.

Garanti Bankası Eft Sorgulama

Garanti bankası hesabınıza başka bir bankadan eft geldiyse öncelikle en kolay internet şubesinden girip kontrol edebilirsiniz. Daha sonraki tercihiniz ise telefon atm ya da şubeden bilgi almak olabilir ancak ben %99 internet bankacılığını kullanıyorum sizede tavsiye ederim.

Garanti Bankası EFT yaptım hesaba geçmedi ne yapmalıyım?

Öncelikle EFT işlemlerinde en çok ad soyad bilgisi yanlış yazılıyor bunu kontrol etmelisiniz daha sonrasında ise sorun yoksa şubenizi arayıp bilgi alın.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol Edin

konut kredisi devri

Konut Kredisi Nasıl Devredilir?

Konut kredisi kullanarak konut sahibi olan kişilerin merak ettikleri sorulardan biri de kredi devri ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir