Evde Kına Paketleme işi Yapmak

Evde ek iş yaparak kendi başınıza hızla para kazanabildiğiniz gibi evin bütçesine de ek katkı yapabilirsiniz. Yapılan bu katkılar aile bütçenize yeterli gelmesi bekleniyor. Zira sürekli yapılan ek işler zamanla birikimlerin ortaya çıkmasına da vesile olacaktır.

Bu ek işlerin hangileri olduğuna bakıldığında güzel bir getirisi olan ve 2019 yılı dahil şimdiden siparişlerin alındığı Evde Kına Paketleme İşidir. Bu iş sanıldığı kadar zor olmadığı gibi kazançı bir hayli yüksektir. Evde yapacağınız kınaların paketlenmesi olarak tanımlanan ek iş türü , evinizde hazırladığınız kına paketlerini hızlıca düğün organizasyonlarına satmanız olacaktır.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Paketleme işi yapan şahıslar paketleme işi bittikten sonra elindeki stokları hızlıca vermek veya satmak isterler. Bu yüzden kişiler nereye veya kime satacaklarını bilmediklerinden bu konu onları epeyce bilgi sahibi yapacaktır.

Düğün sezonlarında bu işlerin yapılmasını genelde firmalar üstleniyor. Firmalar ya tüzel kişilerden günü birlik almakta ya da çalışanlarına hazırlattığı paketleri siparişlere göre hazırlıyor. Evde Kına Paketleme İşi bu yüzden evinizden bile yapabileceğiniz bir ek iştir. Evde yakınlarınız ile veya komşularınız ile hızlıca bu işe girebildiğiniz gibi aile bireylerince bile paketleme yapabilirsiniz.

Çoğu firmalar elini hiçbirseye sürmeden sizin emeklerinizin karşılığını ödemek isterler. Yani paket veya kına ücretini dahi ödemeden sizin yapamayacağınız pazarlama sunumunu kendilerini devreye soktuklarından siz sadece paket yapıp zorlanırken, onlar el değmeden karın %30 unu kendi ceplerine atarlar.

Burada anlatmak istediğimiz şayet pazarlama yeteneğiniz var ise yani ben yapmış olduğum ürünlerimi kendim bile satarım derseniz o zaman karın %30 nu adamlara vermek yerine kendi cebinizde kalacağıdır.

Bazı Kına Firmaları da istedikleri boyutta ve ölçülerde tasarımları dahil tüm etkenleri size verip sizlerin bu şekilde paketleme yapacağınızı belirterek, para kazanmanızı sağlar. İşte bu firmalar sizlerin cebinden para çıkmasını istemedikleri için tüm masrafları kendi ceplerinden karşılamaktadırlar.

Kına Firmalarına bakıldığında bölgedeki il ve ilçeler akıllara geliyor. Ancak bize göre en iyi firmalar yerine yaşadığınız yerdeki kadın tuhafiye işyerleridir. Oraya gidip anlaşma yaparak paket başı sipariş alabilirsiniz.

Kına paketleme işinde paket başı ücret ne kadardır?

Kına paketlerinin tasarımına göre fiyatlar değişiyor arkadaşlar. Evde kına paketleyerek ne kadar para kazanacağınızı düşünüyorsanız eğer, Zorluk seviyesi yüksek olan kına paketleme işlerinde adet başına 2 TL dahi kazanabilirsiniz.

Ancak basit tarzdaki tasarımlar genelde 0,30 krş veriliyor. Bu seviyeyi artıracak tek etken sizlerin el yeteneği olduğunu hatırlatmak fayda olacaktır. Fiyatlar kesin değildir ve ortalama fiyatlardır.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol Edin

sigortasiz sikayet

Sigorta Yapmayan İş Yerini Şikayet

Türkiye her geçen gün büyüyor. Bildiğimiz gibi artık sigorta yapmayan iş verenleri şikayet etme konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir