Ev Hanımları Kredi Çekebilir mi?

Bankacılık alanında hizmet veren birçok firmanın gerek ürün bazında gerekse de ihtiyaçlara yönelik olarak birbirleri ile rekabet ortamında olduğu apaçık bir şekilde görülmektedir.

Ortaya konan bu rekabet hissinin sadece banka ürünleri ile de kalmadığı bir aşikar olup aynı zamanda daha fazla müşteri kazanma adına gerekli çalışmaları da ortaya koydukları istatistiksel olarak görülmektedir.

Bankaların özellikle müşteri potansiyeli noktasında takip ettiği vatandaşlarımız arasında ilk sırada ev hanımları ve öğrenciler gelmektedir.

İnsanların bankalara olan borçlarından dolayı yeni müşteri arayışı noktasında ilk sırada her zaman ev hanımlarını görmektedirler.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileridir?

Kredi noktasında ülkemizde hem özel bankalar hem de devlet destekli bankalar ev hanımlarına kredi imkanını sunmaktadırlar.

Bu bağlamda Vakıfbank ve Halkbank başta olmak üzere Akbank, Denizbank, Şekerbank, Yapı ve Kredi Bankası ile diğer birçok banka müşterilerine kredi imkanını sunmaktadır.

Ev hanımları belli başlı gelire sahip olmasalar da ya eşleri üzerinden ya da yeni kuracakları iş imkanları nazarıyla kredi imkanından faydalanabilirler. Ev hanımları kredi çekmek istedikleri zaman banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşme sağlayabilirler.

Bankadan bankaya değişen evrak işlemleri nazarıyla en azından yanlarında nüfus cüzdanlarını ve eşinin aylık gelir belgesini gösteren maaş bordrosunu bulundurmaları iyi olacaktır.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileridir sorusunun ve kredi kullanımı ile ilgili olarak bankaların istemiş olduğu talepler bu doğrultudadır.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol Edin

konut kredisi devri

Konut Kredisi Nasıl Devredilir?

Konut kredisi kullanarak konut sahibi olan kişilerin merak ettikleri sorulardan biri de kredi devri ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir